كسي كه خشنودي مردم را با اين كه خشم خدا در آن است بطلبد خداوند او...
» یادآوری کلمه عبور

 

 

تامین روزانه 86 متر مکعب آب برای روستای زارکوئیه حتی در اوج کم آبی

مدیر امور آبفار بهاباد گفت : حتی در اوج کم آبی ، روزانه 86 متر مکعب آب به روستای زارکوئیه منتقل شده است .  

تامین روزانه 86 متر مکعب آب برای روستای زارکوئیه حتی در اوج کم آبی 
مدیر امور آبفار بهاباد گفت : حتی در اوج کم آبی ، روزانه 86 متر مکعب آب به روستای زارکوئیه منتقل شده است . 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد ، مجید منصوری فر در پاسخ به انتقاد روزنامه همشهری در مورد مشکل آب روستای زارکوئیه گفت : در طول ایام تابستان کمتر از 40 روز اهالی روستای زارکوئیه دچار مشکل کم آبی بودند که حتی در این ایام نیز ، آب این منطقه روزانه 12 ساعت با دبی 2 لیتر بر ثانیه ( روزانه 86 متر مکعب آب )در جریان بوده است .
وی در ادامه افزود : روستای زارکوئیه دارای دستگاه تصفیه و ذخیره آب ( آب شیرین کن ) می باشد و اهالی این روستا جهت تامین آب نیازی به کمک روستاهای همجوار ندارند . 
این مقام مسئول در ادامه اشاره کرد : آب چاه این منطقه بر اساس تعداد مشترک بین روستاهای سنجدک ، پرک ، بویی اباد ، محمد حسن و زارکوئیه تقسیم می شود . بر همین اساس اهالی روستای زارکوئیه مشکلی از جانب تامین آب ندارند ، ولی متاسفانه اهالی این روستا به خاطر بهره مندی از باغهای ویلایی ، آب شرب را در باغات و بخش کشاورزی مصرف می کنند و شاید همین امر موجب مشکلاتی در منطقه شده باشد .
منصوری فر در پایان با اشاره به اینکه هیچ کدام از مصاحبه شوندگان روزنامه همشهری از مشترکین شرکت آبفار نمی باشند تاکید کرد : تنها دلیل مشکلات آب در این منطقه مصرف بالای اهالی  و استفاده از آب شرب در بخش کشاورزی می باشد .

منبع خبر:

دیدگاه کاربران
سایر سایت های شرکت

آمار سایت

  • » بازدید امروز: 1,134
  • » بازدید دیروز: 1,784
  • » کل بازدید: 1,221,472
  • » تاریخ آخرین بروز رسانی: 1397/09/19 16:06:08

سال 1397

حمایت از کالای ایرانی